Yıldız Park'ta Kaliteli mutfak tasarımları
banner66

Yıldız Park'ta Kaliteli mutfak tasarımları

07 Aralık 2018 Cuma 16:31
Bu haber 339 kez okundu

Yıldız Park, uluslararası düzeyde özgün ve standartları yükselten kalitesiyle Belenco mutfak tasarımları ile göz dolduruyor.

Yıldız Park'ta  Kaliteli mutfak tasarımları

Sponsor Reklamlar

Belenco kuvars yüzeyler %93’ü kuvars olmak üzere üstün nitelikli polimerlerden (bağlayıcılardan) imal edilmiş yüksek çizilme ve aşınma dayanımına sahip, kimyasallara dayanıklı, gözeneksiz yapısı ile hijyenik ve lekelenmeye dirençli, en son teknoloji ürünü çok dayanıklı yüzeyler. Mutfak ve banyo tezgâhlarında, zeminlerde, duvar ve cephe kaplamalarında, banko ve çeşitli özel uygulama alanlarında kullanılabilen minimum bakım gerektiren, teknik ve fiziksel özellikleri sayesinde olağanüstü performansa sahip bir yapı malzemesi. Akrilik kapak ayna etkisi verecek kadar parlak, aşınmaya ve çizilmelere karşı da son derece dayanıklı. Akrilik kapaklar bu gün sektörün hemen tüm alanlarında kullanılır hale geldi. Mebran ve Lake gibi gerek mobilyacıların gerekse mimarların çok yoğun olarak kullandıkları ve zamanının trendi haline gelmiş ürünlerin yerini aldı. Mebran kapağa göre çok daha net bir parlaklık ve yüzey dolgunluğu sağlıyor. Ayna yansıması efekti ve %100 pürüzsüz yüzeyi ile mebran kapaklardan çok daha iyi sonuçlar alınıyor. Sararma ve renk solması yapmaz. Kadınların en büyük şikâyeti olan tırnakla çizilme, akrilik kapaklarla birlikte sorun olmaktan çıktı.

Mutfakta yer alan sıcak gruplarda (fırın, ocak, davlumbaz vs.) tercih edilen BEKO markalı ürünler ile de kalite standartları yükseltildi. Bir dünya markası olan BEKO, ürün tasarımları ve teknolojileriyle Yıldız Park’ta hayatı kolaylaştıran akıllı çözümler sunuyor. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder