Yollar asfaltla buluşuyor!

21 Ekim 2019 Pazartesi 09:33
Bu haber 527 kez okundu

Vatandaşlara ulaşım konforu sağlamak için yol çalışmalarına ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi, Gürgentepe ilçesinin önemli bağlantılarından biri olan Tepeköy - Okçabel bağlantısını sıcak asfaltla buluşturuyor.

Yollar asfaltla buluşuyor!

Sponsor Reklamlar

Toplam 8,1 km’lik güzergâhın 3,25 km’lik bölümünde asfalt döküm çalışmalarını tamamlayan ekipler, yolda asfalt ve altyapı çalışmalarına devam ediyor.

 Mevsimin el verdiği ölçüde ilçede sıcak asfalt çalışmasını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, 2 km beton yol, 5,5 km onarım ve genişletme, 15 km stabilize yol, 114 km hendek temizliği ve reglaj ile asfaltı bozulan yollarda 3 km yama çalışması gerçekleştirdi.


“Yol sorununa kalıcı ve etkili çözümler üretiyoruz”


Kırsal ve şehir merkezinde yapılacak çalışmalarla yol sorununa uzun vadeli ve etkili çözüm üreteceklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Yol sorununu çözmek belediyenin asli görevlerinden birisi. Ancak biz Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak kalıcı ve etkili çözümlerle sorunu çözmek niyetindeyiz. Vatandaşlarımız bilsinler ki ulaşım konusunda sorunlarını minimuma indirmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x