Hakkari Orijinal Yoga Sistemi İle Tanışıyor

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:02
Bu haber 51793 kez okundu

Hakkari Fit Line Sağlıklı Yaşam Merkezi’ndeki etkinlikte katılımcılara “ Orijinal Yoga Sistemi” tekniklerini uygulanacağı belirtildi.Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı ve Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf’ın kurucusu olduğu Yoga Academy’nin...

Hakkari Orijinal Yoga Sistemi İle Tanışıyor

Sponsor Reklamlar

Hakkari Fit Line Sağlıklı Yaşam Merkezi’ndeki etkinlikte katılımcılara “ Orijinal Yoga Sistemi” tekniklerini uygulanacağı belirtildi.
Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı ve Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf’ın kurucusu olduğu Yoga Academy’nin 7 Haziran Cumartesi günü saat 10:00’da Hakkari Fit Line Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde düzenleyeceği etkinlikte katılımcılar Orijinal Yoga Sistemi tekniklerini uygulayacakları belirtildi. Tüm dünyada ve Türkiye’de çok sayıda merkezi bulunan ve Türkiye'den dünyaya yayılmış ilk ve tek Yoga Merkezi olan Yoga Academy’lerde Orijinal Yoga Sistemi teknikleri uygulanmakta olduğu belirtilen açıklamada Orijinal Yoga Sistemi etkili bir sağaltım aracı olduğu vurgulandı. Açıklamada, ”Düzenli uygulama baş, boyun, sırt, bel ve eklem ağrılarını ortadan kaldırmaktadır. Ciddi akciğer, kalp, multiple skleroz ve hatta kanser hastaları ya hastalığı tamamen yenerler yada büyük ölçüde rahatlarlar. Hastalığın yaşattığı stresle daha kolay baş edebilirler. Bütünsel ve kuvvetli bir dönüşüm aracıdır. Sağlıksız bedeni sağlam bir vücuda, rahatsız zihni dingin bir zihne ve telaşlı hisleri huzurlu duygulara dönüştürür. Zihin odaklanır, farkındalık gelişir, içsel anlayış ve sezgisel zeka gelişir. Kontrol işlemine dayanır, kontrolü aşama aşama geliştirir, kişiyi üstün ve mükemmel dengeye getirir. Bu, doğal olmak ve evrenin yasalarıyla uyum içinde var olmaktır. Fizik, matematik gibi salt bir bilimdir, bedeni mükemmel şekilde geliştirmenin ve içsel varlığın matemağidir, yalın evrensel kanunlardan oluşur” denildi.

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x