Fırıncılar Odası'ndan Başkan Günaydın'a Ziyaret

22 Mayıs 2014 Perşembe 15:19
Bu haber 77983 kez okundu

Isparta Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar, Fırıncılar ve Kasaplar Odası Başkanı Nuri Erdeğer ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı ziyaret etti.Başkan Günaydın’a oda ile ilgili bilgiler veren...

Fırıncılar Odası'ndan Başkan Günaydın'a Ziyaret

Isparta Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar, Fırıncılar ve Kasaplar Odası Başkanı Nuri Erdeğer ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı ziyaret etti.
Başkan Günaydın’a oda ile ilgili bilgiler veren Nuri Erdeğer, Isparta Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar, Fırıncılar ve Kasaplar Odası bünyesinde 16 meslek gurubunu barındırdıklarını söyledi.Erdeğer, oda olarak bir düğün salonu yapmak istediklerini ve kendilerine belli bir bütçe hazırladıklarını belirterek yer konusunda yardım talebini iletti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ise, konuyla ilgili olarak araştırma yapacaklarını kaydetti. Başkan Günaydın, projeleri arasında profesyonel boyutta sosyal tesislerin inşa edileceğini belirterek, "Desteklerinizden dolayı teşekkür ederim. İsteklerinizle ilgili araştırmalarımız olacak" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x