Büyükçekmece’den Bosna Hersek’e Yardım

29 Mayıs 2014 Perşembe 17:09
Bu haber 78848 kez okundu

Büyükçekmece Belediyesi, tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan eşyalar, Bosna Hersek'e ulaştırılmak üzere Sanski Most Belediyesi'ne yola çıkıyor.Son yılların en büyük sel felaketinin yaşandığı Bosna Hersek'e ulaştırmak...

Büyükçekmece’den Bosna Hersek’e Yardım

Büyükçekmece Belediyesi, tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan eşyalar, Bosna Hersek'e ulaştırılmak üzere Sanski Most Belediyesi'ne yola çıkıyor.
Son yılların en büyük sel felaketinin yaşandığı Bosna Hersek'e ulaştırmak üzere Büyükçekmece Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafınca başlatılan kampanya ile battaniye, gıda, elektrik ısıtıcısı, çocuk bezi, ilaç ve ihtiyaç duyulan diğer eşyalar toplanıyor.
Bosnalı kardeşlerimizi yalnız bırakmamalıyız” diyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Belediye olarak başlatmış olduğumuz kampanya ile Bosna Hersek’teki yardıma muhtaç olan kardeşlerimizin yaralarını bir nebze de olsa sarmak için yardım kampanya başlatmış bulunmaktayız. Eminim ki Büyükçekmece halkı, duyarlılığıyla bu sınavı başarıyla tamamlayacak” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x