Esider’den Başkan Kadıoğlu’na Ziyaret

27 Mayıs 2014 Salı 16:25
Bu haber 79696 kez okundu

Esenyurt Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİDER) Başkanı Fevzi Toralsan ve yönetim kurulu, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu makamında ziyaret etti.Kısa süre önce olağan genel kurulunu yapan ESİDER’de Muammer Ömeroğlu başkanlığı...

Esider’den Başkan Kadıoğlu’na Ziyaret

Esenyurt Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİDER) Başkanı Fevzi Toralsan ve yönetim kurulu, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kısa süre önce olağan genel kurulunu yapan ESİDER’de Muammer Ömeroğlu başkanlığı Fevzi Toralsan’a devretmişti. ESİDER’in yeni seçilen Başkanı Fevzi Toralsan ve yönetim kurulu, Başkan Kadıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, 30 Mart yerel seçimleri sonrasında yeni dönemde tekrar belediye başkanlığı görevine devam eden Kadıoğlu’nu tebrik ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular.
Ziyaretten dolayı son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, ESİDER yönetimine teşekkür ederek, ESİDER’in yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Kadıoğlu ve ESİDER yöneticileri ülke gündemine dair, sanayi ve ekonomik faaliyetler hakkında sohbet ederek, ülkenin kalkınması sanayi atılımları ve buna paralel olarak istihdamın gelişmesi yönünde daha çok çaba gösterilmesi gerektiği belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x