Kartal Belediyesi Üniversite Gezilerine Devam Ediyor

29 Mayıs 2014 Perşembe 11:28
Bu haber 78397 kez okundu

Kartal Gençlik Kariyer Merkezi, Kartal Hasan Ferruh Özgan Anadolu Lisesi öğrencilerini üniversite tanıtımı amacıyla Yıldız Teknik Üniversitesi’ne (YTÜ) götürdü.Kartal Gençlik Kariyer Merkezi, yaptığı çalışmalar, verdiği eğitimler...

Kartal Belediyesi Üniversite Gezilerine Devam Ediyor

Kartal Gençlik Kariyer Merkezi, Kartal Hasan Ferruh Özgan Anadolu Lisesi öğrencilerini üniversite tanıtımı amacıyla Yıldız Teknik Üniversitesi’ne (YTÜ) götürdü.
Kartal Gençlik Kariyer Merkezi, yaptığı çalışmalar, verdiği eğitimler ve düzenlediği üniversite gezileriyle gençlere ışık tutmaya devam ediyor. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz 'ün katkıları ve eğitime verdiği önemle çalışmalarına devam eden Kartal Gençlik Kariyer Merkezi, Kartal Hasan Ferruh Özgan Anadolu Lisesi öğrencilerini üniversite tanıtımı amacıyla Yıldız Teknik Üniversitesi’ne (YTÜ) götürdü. Üniversitede yapılan sunumu izleyen öğrenciler daha sonra okul hakkında detaylı bilgi aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi’ne yaptıkları gezinin kendileri için çok faydalı olduğunu vurgulayan öğrenciler, Başkan Altınok Öz’e ve Kartal Gençlik Kariyer Merkezi’ne teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x