Aliağalı Genç Sporculardan Anlamlı Mücadele

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:03
Bu haber 79894 kez okundu

Soma’da yaşanan elim maden kazası nedeniyle 27-28 Mayıs tarihlerine ertelenen Aliağa İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün organize ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı spor etkinlikleri tamamlandı. Futbol, basketbol,...

Aliağalı Genç Sporculardan Anlamlı Mücadele

Soma’da yaşanan elim maden kazası nedeniyle 27-28 Mayıs tarihlerine ertelenen Aliağa İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün organize ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı spor etkinlikleri tamamlandı. Futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, satranç ve kros dallarındaki çok sayıda öğrencinin yarıştığı müsabakalarda dereceye giren öğrencilere Enka Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törenle ödülleri dağıtıldı. Aliağa Kaymakamı Bayram Yılmaz, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Atik,İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Tatlıcı ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Halit Demirok ödül töreninde gençleri yalnız bırakmadı. Tören öncesi salonda oynanan takımlar arası basketbol final karşılaşmasını takip eden Başkan Serkan Acar gençlerin ilgi odağı oldu.
KUPALAR DOSTLUK İÇİN KALDIRILDI
Coşku dolu anların yaşandığı ödül dağıtım töreninde futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi ve atletizm kros dallarında takım olarak yarışan, atletizm 100 metre,200 metre, 400 metre ve kros yarışmalarında bireysel olarak mücadele eden genç sporcular kupa ve madalyalarını Kaymakam Bayram Yılmaz, Başkan Serkan Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Tatlıcı ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Atik’in elinden aldı. Sporda “dostluk kazandı” diyerek kupayı mülki amirler ile birlikte kaldıran öğrenciler objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x