Başkan Vergili’den Milletvekili Osman Kahveci’ye Cevap

28 Mayıs 2014 Çarşamba 15:34
Bu haber 79730 kez okundu

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci’nin kendisi söylediği “Vergili Ucuz Siyaset” yapıyor şeklindeki açıklamasına sert cevap verdi.Milletvekili Osman Kahveci ‘nin şu anda emekliliğini doldurma...

Başkan Vergili’den Milletvekili Osman Kahveci’ye Cevap

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci’nin kendisi söylediği “Vergili Ucuz Siyaset” yapıyor şeklindeki açıklamasına sert cevap verdi.
Milletvekili Osman Kahveci ‘nin şu anda emekliliğini doldurma günlerini yaşadığını söyleyen Belediye Başkanı Rafet Vergili, “Onun için ağzına gelen her şeyi konuşuyor. Biz kendisine evet bu bir yasadır. Bu yasanın uygulanması gerekir. Bu yasa uygulanırken, alt yapısının doldurulması gerekir diye söyledik. Halk Otobüsleri bunu uygulamak mecburiyetinde ama Halk otobüslerinden bir grup arkadaşımız burada yine AK Parti propagandası yapmak için bunu farklı yorumlara, farklı boyutlara çekmekte, Belediye serbest bıraktı demekte. Biz hiçbir şekilde serbest bırakmadık. Bize gelen her türlü şikayetin cezasını yazıyoruz. 1 TL yerine 160 TL ceza yazıyoruz. Şu ana kadar da yüzün üstünde ceza yazdık. Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünün de aynı cezayı yazması gerekir ve bunu uygulamaları gerekiyor. Şimdi kalkıyor hat paraları çok pahalıymış da o nu Belediye indirebilir diyor. Sen bu otobüslerin Devlete ne kadar vergi verdiğine, ne kadar sigorta parası ödediğine baksana. Bana bunu söyleyene kadar Hükümetine bu adamların sigorta paralarından, vergi paralarından indirim yapalım 65 yaşını bedava çeksin de. Karabük artık emekliliğini doldurma yeri olmuş. Osman bey emekliliğini dolduruyor onun için fazla bir şey söylememe gerek yok” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x