Belediyespor Bisiklet Takımından Büyük Başarı

27 Mayıs 2014 Salı 16:13
Bu haber 76488 kez okundu

25 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul Formula 1 pistinde yapılan bisiklet yarışmalarında Karaman Belediye Spor Bisiklet Takımı sporcusu Turgut Kafes, 1. olarak büyük bir başarıya imza attı.Konu ile ilgili bilgi veren Belediye Spor Kulüp Başkanı...

Belediyespor Bisiklet Takımından Büyük Başarı

25 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul Formula 1 pistinde yapılan bisiklet yarışmalarında Karaman Belediye Spor Bisiklet Takımı sporcusu Turgut Kafes, 1. olarak büyük bir başarıya imza attı.
Konu ile ilgili bilgi veren Belediye Spor Kulüp Başkanı Hacı Osman Ünüvar, “Belediye Spor Bisiklet Takımımız, antrenör Barış Ünlü önderliğinde ve 8 büyük erkek sporcusu ile müsabakalara katılmaktadır. Türkiye’de yapılan yarışların tamamı, Konya Torku Şeker Spor, Kocaeli Brisa Spor ve Karaman Belediye Spor arasında geçmektedir. Takımımızın 2 sporcusu olimpiyat merkezlerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Sporcularımızdan Sabri Yıldırım Konya Olimpiyat Hazırlık Merkezinde, Turgut Kafes ise Kocaeli Olimpiyat Hazırlık Merkezinde yarışlara hazırlanıyor. Sporcularımızın form seviyeleri giderek artmakta olup, 15-18 Haziran 2014 tarihleri arasında Çorum’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda büyük başarılar beklemekteyiz. Alınan bu madalya Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan’a ilk armağanımız olsun” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x