Sultan Alparslan Koleji’nden Soma'ya Anlamlı Yardım

29 Mayıs 2014 Perşembe 15:36
Bu haber 78905 kez okundu

Kars Sultan Alparslan Koleji Öğrenci Meclisi, okul rehber öğretmeni Hacer Çelik öncülüğünde, Soma'daki maden faciasında yaşamını yitirenlerin yakınları için yardım kampanyası başlattı.Kampanyaya öğrenciler, öğretmenler, okul çalışanları...

Sultan Alparslan Koleji’nden Soma'ya Anlamlı Yardım

Kars Sultan Alparslan Koleji Öğrenci Meclisi, okul rehber öğretmeni Hacer Çelik öncülüğünde, Soma'daki maden faciasında yaşamını yitirenlerin yakınları için yardım kampanyası başlattı.
Kampanyaya öğrenciler, öğretmenler, okul çalışanları ve veliler katkıda bulundu. Sultan Alparslan Koleji Müdürü Fatih Akaslan, öğrencilerinin duyarlı bir davranış gerçekleştirdiğini söyledi.
Öğrencilerinin bu tür olaylara ilgisiz kalmadığını belirten Akaslan, “Öğrencilerimizin bu davranışları bizim emeklerimizin boşa gitmediğini, ahlaklı, terbiyeli toplumsal olaylarda duyarlı insanlar yetiştirme amacımızı gerçekleştirdiğimizi gösteriyor” dedi.
Öğrencilerin yardım kampanyasını yürüten okul rehber öğretmeni Hacer Çelik ise yardım kampanyasına destek veren öğrencilere öğretmenlere ve velilere teşekkür ederek topladıkları miktarı, ilgili banka hesabına yatırarak en kısa sürede yardıma ihtiyaç duyan Somalı madenci yakınlarına ulaştıracaklarını ifade etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x