Kastamonu’da ‘muhabbet Gecesi’ Düzenlendi

29 Mayıs 2014 Perşembe 09:54
Bu haber 78480 kez okundu

Kastamonu Semerkand Vakfı tarafından düzenlenen Muhabbet Gecesine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.Semerkand Haftası kapsamında Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen Muhabbet Gecesi’nde, Kastamonu Köprü İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü,...

Kastamonu’da ‘muhabbet Gecesi’ Düzenlendi

Kastamonu Semerkand Vakfı tarafından düzenlenen Muhabbet Gecesine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Semerkand Haftası kapsamında Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen Muhabbet Gecesi’nde, Kastamonu Köprü İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü, Muhabbet Platformu’nun katkıları ve Kastamonu Belediyesinin destekleriyle yapıldı.
Semerkand Haftası etkinlikleri kapsamında Kastamonu Semerkand Vakfı tarafından dini değerleri ve kültürel zenginlikleri anlatma ve hatırlatma amacıyla organize edilen programlar tüm hızıyla devam ediyor.
Muhabbet Geceleri’nin 2014 yılı teması “Gençlik ve Aile” olarak belirlenirken, düzenlenen gecede gençlik ve ailenin önemine vurgu yapıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda sunumuyla Mikail Şimşek, birbirinden güzel ilahileriyle Bayram Büyükoruç, Semerkand’dan Anadolu’ya sahne gösterisi, kum sanatçısı Ömer Faruk Elmas’ın elinde, Emrah Yardımcı’nın dilinde resmedildi ve büyük bir beğeniyle izlendi.
Şiirli muhabbetiyle Serdar Tuncer’in de sahne aldığı gecede, salonu dolduran yüzlerce kişinin duygusal anlar yaşamasına vesile oldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x