Kcetaş'tan Elektrik Kesintisi

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:45
Bu haber 80660 kez okundu

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş.den yapılan açıklamada bakım onarım çalışmaları nedeniyle bazı yerleşim birimlerine 3 saat süreyle elektrik verilemeyeceği bildirildi.Buna göre; 01 Haziran 2014 Pazar günü 06.00 - 09.00 saatleri arasında;...

Kcetaş'tan Elektrik Kesintisi

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş.den yapılan açıklamada bakım onarım çalışmaları nedeniyle bazı yerleşim birimlerine 3 saat süreyle elektrik verilemeyeceği bildirildi.
Buna göre; 01 Haziran 2014 Pazar günü 06.00 - 09.00 saatleri arasında; Kocasinan İlçesi; Sanayi Mahallesi’nde Yeni Sanayi Bölgesi Şeker kısmı da dahil olmak üzere bütün işyerleri, DSİ 12.Bölge Müdürlüğü Tesisleri, Anatamir Bakım Fabrikası, Melikgazi İlçesinde; Osman Kavuncu Mahallesi ve Orta Sanayi Bölgesindeki bütün işyeri ve imalathaneler, Kazımkarabekir Mh, Esentepe Mh, Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü tesislerinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri olacak.
Çalışmaların daha erken bitirilmesi durumunda belirlenen saatten önce elektrik verilebileceği, yapılan bu çalışmalarla bölgeye daha kaliteli ve kesintisiz enerji verilmesinin amaçlandığı belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x