Ahi Evran Üniversitesi Yeni Spor Tesislerine Kavuşacak

27 Mayıs 2014 Salı 11:54
Bu haber 79382 kez okundu

Ahi Evran Üniversitesine Yeni Spor Tesislerine kavuşuyor.Ahi Evran Üniversitesi spor tesislerine yenileri ekleniyor. Bağbaşı Yerleşkesi’nde bulunan Kapalı Spor Salonu’nun yanına bir tenis kortu ile çok amaçlı basketbol ve voleybol sahası...

Ahi Evran Üniversitesi Yeni Spor Tesislerine Kavuşacak

Ahi Evran Üniversitesine Yeni Spor Tesislerine kavuşuyor.
Ahi Evran Üniversitesi spor tesislerine yenileri ekleniyor. Bağbaşı Yerleşkesi’nde bulunan Kapalı Spor Salonu’nun yanına bir tenis kortu ile çok amaçlı basketbol ve voleybol sahası yapıldı.
Gece aydınlatmasına da sahip olan açık hava salonları, Üniversite öğrencileri ile akademik ve idari personelinin kullanımına açık olacak.
Ahi Evran Üniversitesi Bağbaşı Yerleşkesi’ne canlılık getiren ve yerleşkede devam eden alt yapı çalışmalarının dışında yapımına başlanan açık hava salonları, kısa bir sürede tamamlanarak hizmete açıldı.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kudret Saylam, öğretim elemanları ve öğrencilerden Bağbaşı Yerleşkesi’ne açık hava salonlarının yapılması yönünde gelen talebi ivedilikle değerlendirerek hayata geçirdiklerini belirtti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x