“Maşa ve Koca Ayı” geliyor!

22 Eylül 2017 Cuma 13:08
Bu haber 74613 kez okundu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Rus yapımı çizgi dizi Maşa ile Koca Ayı, Ordu’da minik sevenleri ile Kültür Sanat Merkezi sahnesine buluşuyor.

“Maşa ve Koca Ayı” geliyor!

8 Kasım 2017 Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelenecek oyun Ordulu minik izleyicileriyle buluşacak. Tarık Şerbetçioğlu tarafından senaryolaştırılıp sahneye koyulan Maşa ile Koca Ayı Müzikal Çocuk Tiyatrosu, 6 karakter ile minik seyircisinin karşısına çıkacak. Maşa - Koca Ayı - Dişi Ayı - Saf Kurt - Sinsi Kurt ve Tavşan karakterleri ile Maşa ve Koca Ayı hikâyesine tiyatro sahnesinde hayat verilecek.

Rus halk masalına dayandırılan hikâye; Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmekte. Uzun bir kış uykusundan uyanan Koca Ayı, bahar mevsiminin tadını çıkaracakken; tüm kış onun uyanmasını iple çeken yaramaz dostu minik Maşa’yla karşılaşınca çeşitli maceralar yaşamaya başlarlar. Bu eğlenceli olaylarda; tavşan, kurt kardeşler ve sevimli dişi ayı da onlara eşlik ederler. Oyunun bileti Ordu’da Ordu Mado Ve Berona Ayakkabı’da satışa sunulurken, detaylı bilgiye ise 0452 2220252 numaralı telefondan ulaşılabilecek. Haber Merkezi

Yorum Gönder

@name x