Klarnet Üstadi Şenlendirici Şarköy'ü Şenlendirdi

27 Mayıs 2014 Salı 14:31
Bu haber 79261 kez okundu

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde katıldığı düğünde hem klarnet çaldı hem Roman havası oynadı.Klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici, Şarköy ilçesinde bir Roman mahallesinde düğüne katıldı. Erken...

Klarnet Üstadi Şenlendirici Şarköy'ü Şenlendirdi

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde katıldığı düğünde hem klarnet çaldı hem Roman havası oynadı.
Klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici, Şarköy ilçesinde bir Roman mahallesinde düğüne katıldı. Erken saatlerde Camii Kebir Mahallesi'nde düğün evinin önüne sahne ve ses düzeni kurulurken, Şarköy’ün rahmetli klarnet üstadı Tahsin Çalı’nın oğlu Bahadır Çalı klarnet gösterisi yaptıktan sonra popstar Birol söylediği şarkılarla Şarköylüleri coşturdu.
Murat Sakaryalı ve oğlu Saim Sakaryalı kemanıyla, Aytaç Doğan kanunuyla sahnedeki yerini aldıktan sonra klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici evlenen çiftleri sahneye davet ederek Roman havası oynadı.
Klarnetini eline alarak sahneye çıkan Şenlendirici, Şarköylülere klarnet resitali sundu. Şarköy Roman mahallesi, Şenlendirici ile birlikte gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x