Mardin Valisi Cengiz, Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor

27 Mayıs 2014 Salı 15:32
Bu haber 80295 kez okundu

Son Valiler Kararnamesi ile merkeze çekilen Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz, Kızıltepe'deki esnaf ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ziyaret etti.Yaklaşık bir yıl önce Mardin'e atanan ve son Valiler Kararnamesi ile merkeze çekilen Vali Cengiz,...

Mardin Valisi Cengiz, Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor

Son Valiler Kararnamesi ile merkeze çekilen Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz, Kızıltepe'deki esnaf ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ziyaret etti.
Yaklaşık bir yıl önce Mardin'e atanan ve son Valiler Kararnamesi ile merkeze çekilen Vali Cengiz, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile esnafı gezerek helallik istedi. ziyaretlerin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Cengiz, huzurlu bir şekilde Mardin'den ayrıldığını belirterek, "Ziyaretimin sebebi Kızıltepeli hemşehrilerimizle vedalaşmak içindi. Her zaman olduğu gibi bu günde samimi bir şekilde beni karşıladılar. Onları unutmam hiç mümkün değil ve gönül kapım her zaman Mardin ve Kızıltepeli hemşehrilerime açık olacak. Beni ziyarete geldiklerinde benim için gurur kaynağı olacak" dedi.
Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan da, Vali Cengiz'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x