İha Heyetinden Başkan Asya’ya Ziyaret

27 Mayıs 2014 Salı 12:16
Bu haber 78285 kez okundu

İhlas Haber Ajansı (İHA) Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Dursun Uzun ve Van Bölge Müdürü Şükrü Akyüz, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’yı makamında ziyaret ettiler.Yapılan ziyarette konuşan Lütfullah Uzun, İHA’nın 21 yıl önce...

İha Heyetinden Başkan Asya’ya Ziyaret

İhlas Haber Ajansı (İHA) Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Dursun Uzun ve Van Bölge Müdürü Şükrü Akyüz, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’yı makamında ziyaret ettiler.
Yapılan ziyarette konuşan Lütfullah Uzun, İHA’nın 21 yıl önce kurulduğunu ve hızlı bir şekilde gelişme göstererek günümüze geldiğini ve aylık ortalama 40 bin haber ürettiğini kaydetti. İHA’nın 21 yıllık yayın hayatında objektif ve tarafsız haber ürettiğini ifade eden Uzun, “Ajansımız haberleri denge kuralları çerçevesinde yazar. Olaylar karşısında kimseyi zan altında bırakmayarak, karşı tarafın görüşünü habere katarak öyle yazar. Haber; yorumsuz, tarafsız ve objektif bir şekilde yazılır” şeklinde konuştu.
Uzun, İHA’nın Anadolu basınına önemli katkılar sağladığını da belirterek, “Sağlam teknolojik bir altyapı oluşturan İHA; tarafsız, objektif, doğru ve süratli bir şekilde haberlerini sunuyor. Hizmet alanında yelpazesini her geçen gün genişleten İHA, Anadolu medyasına da önemli katkılar sağlıyor” ifadelerini kullandı.
Başkan Asya ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x