AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu:

17 Ağustos 2015 Pazartesi 16:13
Bu haber 78788 kez okundu

TRABZON (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ülkemizi terörün üzerinden istikrarsızlığa sevk etmek, ülkemizin geleceğine ait hedeflerinden uzaklaşmasını isteyenler, istediklerine ulaşamayacaklar" dedi.Soylu, Ortahisar...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu:

TRABZON (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ülkemizi terörün üzerinden istikrarsızlığa sevk etmek, ülkemizin geleceğine ait hedeflerinden uzaklaşmasını isteyenler, istediklerine ulaşamayacaklar" dedi.

Soylu, Ortahisar ilçesi Pazarkapı Mahallesi'nde yer alan Hanımeli ve Avrasya Pazarı'nı ziyaret etti.

Avrasya Pazarı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Beşinci'nin de eşlik ettiği ziyarette Soylu, pazar esnafının sorunlarını dinledi.

Soylu, daha sonra Beşinci ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.

Soylu, burada yaptığı konuşmada, "Seçim döneminde birkaç kez Avrasya Pazarı'nı ve Hanımeli Pazarı'nı gezme imkanı buldum. Esnafımız bize çatı ile ilgili sorunları olduğunu aktarmıştı. Biz de bunun için bugün buraya gelerek incelemelerde bulunduk. Seçim döneminde nasıl esnafımızı ziyaret ettiysek bugün de aynı şekilde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Esnafımızın sorunlarının çözümü bizim için önemli ve bu kapsamda da elimizden geldiğince onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Soylu, bir esnafın son günlerde yaşanan olaylara yönelik sorusu üzerine, Türkiye'de terörle mücadeleyi tek başına iktidara gelmiş anlayışıyla sürdürdüklerini vurgulayarak, "Bugün ülkemizi terörün üzerinden istikrarsızlığa sevk etmek, ülkemizin geleceğine ait hedeflerinden uzaklaşmasını isteyenler istediklerine ulaşamayacaklar" ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Soylu, daha sonra Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'nı (DOKA) ziyaret ederek, Genel Sekreteri Çetin Oktay Kaldırım ile bir araya geldi.


Yorum Gönder

@name x