Çocuk Kulüpleri’nde Yılsonu Coşkusu

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:45
Bu haber 80665 kez okundu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kulüpleri’nde yılsonu coşkusu yaşanıyor. Minik öğrencilerin dönem boyunca katıldığı kulüp faaliyetlerinde edindikleri bilgi ve becerileri sergileyeceği program 31 Mayıs Cumartesi günü AKM’de, saat...

Çocuk Kulüpleri’nde Yılsonu Coşkusu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kulüpleri’nde yılsonu coşkusu yaşanıyor. Minik öğrencilerin dönem boyunca katıldığı kulüp faaliyetlerinde edindikleri bilgi ve becerileri sergileyeceği program 31 Mayıs Cumartesi günü AKM’de, saat 13.00’da başlayacak.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri’nde yılsonu coşkusu yaşanıyor. 2013-2014 dönemi boyunca sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarabilecekleri, yabancı dillerini daha etkin ve kullanılabilir hale getirecekleri, çevreleriyle daha rahat iletişim kurmalarını sağlayacak, el becerilerini geliştirecek ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak kulüplerde eğitim alan minikler, bilgi ve birikimlerini Adapazarı Kültür Merkezi’nde sahneleyecek. Konu ile ilgili olarak Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, 31 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek Yılsonu Şenliği’nin saat 13.00’da başlayacağı belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x