Öğrenciler Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'nı Gezdiler

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:51
Bu haber 51147 kez okundu

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 175’inci kuruluş yıldönümü kapsamında Sakarya İl Jandarma Komutanlığını öğrenciler ziyaret ederek, İl Jandarma Komutanlığına ait silahları ve cihazları incelediler.Sakarya Valiliğinden yapılan yazılı...

Öğrenciler Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'nı Gezdiler

Sponsor Reklamlar

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 175’inci kuruluş yıldönümü kapsamında Sakarya İl Jandarma Komutanlığını öğrenciler ziyaret ederek, İl Jandarma Komutanlığına ait silahları ve cihazları incelediler.
Sakarya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, “Jandarma Genel Komutanlığı'nın 175’inci Kuruluş yıldönümü birlik ziyaretleri etkinlikleri kapsamında, İl Jandarma Komutanlığı, 27 Mayıs 2014 saat 14:00’da Şenpiliç Anadolu Teknik Lisesi'nden 5 öğretmen ve 50 öğrenci tarafından ziyaret edilmiştir. Öğretmen ve öğrenciler, İl Jandarma Komutanlığı hizmet muhafız bölük komutanlığı tarafından açılan silah standını ve olay yeri inceleme timine ait standı gezerek bilgi aldılar. Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'na ait radar cihazı bulunan trafik araçları ve devriye görevi yapan motosiklet timleri hakkında bilgi alan öğrenciler, daha sonra köpek timi tarafından hazırlanan gösteriyi ilgi ile izlediler. Programın ardından Sakarya İl Jandarma Komutanlığı bahçesinde verilen kokteyle katılan öğretmen ve öğrenciler jandarmayı ve personelini daha yakından tanımaktan mutluluk duyduklarını belirterek ayrılmışlardır’’ denildi.

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x