İha’dan Rektör Mutlu’ya Ziyaret

29 Mayıs 2014 Perşembe 13:40
Bu haber 80051 kez okundu

İhlas Haber Ajansı (İHA) Şanlıurfa Temsilcisi Serhat Demir, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu’yu makamında ziyaret etti.Yapılan ziyarette İHA’nın çalışmaları hakkında bilgilendiren İHA Şanlıurfa Temsilcisi...

İha’dan Rektör Mutlu’ya Ziyaret

İhlas Haber Ajansı (İHA) Şanlıurfa Temsilcisi Serhat Demir, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu’yu makamında ziyaret etti.
Yapılan ziyarette İHA’nın çalışmaları hakkında bilgilendiren İHA Şanlıurfa Temsilcisi Serhat Demir, İHA olarak tüm dünyada olduğu gibi Şanlıurfa’da da mesleki anlamda üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi. Rektör Mutlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, günümüzde basının üstlendiği role dikkat çekti. Basını önemsediklerini vurgulayan Rektör Mutlu, "Basın bir toplumun dili ve kulağıdır. Basın mensupları bu nedenle bir kamu görevi yapmakta, ciddi sorumlulukları bulunmaktadır. Yıllardır takip ettiğimiz İHA da bu anlamda sorumluluklarını en ciddi şekilde yerine getirmektedir” diye konuştu.
Karşılıklı yapılan bilgilendirmelerin ardından ziyaret sona erdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x