Ygm ‘den Resim Sergisi

29 Mayıs 2014 Perşembe 12:25
Bu haber 80269 kez okundu

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi kursiyerlerinin çalışmalarını sergiledi.Veysel Karani Kadın Kültür Merkezi’nce ortaklaşa düzenlenen sergi, İl Kültür Müdürlüğü bahçesinde...

Ygm ‘den Resim Sergisi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi kursiyerlerinin çalışmalarını sergiledi.
Veysel Karani Kadın Kültür Merkezi’nce ortaklaşa düzenlenen sergi, İl Kültür Müdürlüğü bahçesinde yapıldı.
Sergide Yenişehir gençlik merkezi resimleri, Kadın Kültür Merkezi ise el işi çalışmalarını sergiledi. Yenişehir Gençlik Merkezi ayrıca misafirlere mırra ikramında bulundu.
Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah Canbeyli, “Yenişehir Gençlik Merkezi olarak yaptığımız çalışmaları zaman zaman halkımızla paylaşıyoruz. Resim sergisi de bunlardan biri. Kursiyerlerimizin tamamen amatörce yaptığı resimleri sergilemek suretiyle onları onure ettik” dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ise, “Resim sergisi Yenişehir Gençlik Merkezimizin yaptığı güzel çalışmalardan biri. Gençlerimizin emeklerini halkımızın beğenisine sunarak güzel bir olaya daha imza attık. Gençlerin içinde olduğu bütün projeleri destekliyoruz“dedi.
Sergiye Vali Yardımcısı Aylin Kırıcı Duman, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x