Siirt'te Yayalar İçin Yeni Önlemler Alınacak

27 Mayıs 2014 Salı 15:53
Bu haber 78756 kez okundu

Siirt Belediyesi, kentte araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgede yayaların geçişlerini daha rahat sağlayabilmelerine yönelik bir toplantı yaptı.Siirt Belediye Eşbaşkanı Belkiza Beştaş Epözdemir, Belediye Meclis üyeleri, sorumlu birim...

Siirt'te Yayalar İçin Yeni Önlemler Alınacak

Siirt Belediyesi, kentte araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgede yayaların geçişlerini daha rahat sağlayabilmelerine yönelik bir toplantı yaptı.
Siirt Belediye Eşbaşkanı Belkiza Beştaş Epözdemir, Belediye Meclis üyeleri, sorumlu birim amirleri ve teknik personellerinin katımıyla düzenlenen toplantıda, kentte araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Siirt-Kurtalan Karayolu, Siirt -Eruh yolu, İMKB Yatılı Bölge Okulu ve Tillo Caddesi’nde bulunan kavşaklarda ne gibi önlem alınabileceği ele alındı. Özellikle öğrenciler ve vatandaşların karşıdan karşıya geçişlerinin güvenli bir şekilde sağlanabilmesi ve başta üst geçit olmak üzere güvenli geçişlerin sağlanması için tedbir alınacağını belirten Epözdemir, alınacak önlemlerin kavşakların fiziki durumu göz önünde bulundurulacağını söyledi. Epözdemir, alınacak önlemlerin yapılacak değerlendirme toplantısının ardından önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağını bildirdi.
Epözdemir daha sonra beraberindeki birim amirleriyle trafiğin yoğun olduğu caddelerde inceleme yaptı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x