Stso Yönetim Kurulundan Belediye'ye Ziyaret

27 Mayıs 2014 Salı 17:17
Bu haber 81553 kez okundu

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Meclis Başkanı Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, Siirt Belediye Eş Başkanları Tuncer Bakırhan ve Belkıza Beştaş Epözdemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.Başkanlık makamında yapılan...

Stso Yönetim Kurulundan Belediye'ye Ziyaret

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Meclis Başkanı Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, Siirt Belediye Eş Başkanları Tuncer Bakırhan ve Belkıza Beştaş Epözdemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.
Başkanlık makamında yapılan ziyarette konuşan STSO Meclisi Başkanı Nihat Özdemir, 30 Mart'ta yapılan seçimlerde halkın teveccühü ile seçilen Bakırhan ve Epözdemir’i kutlayarak yeni görevlerinde başarıla diledi. STSO Yönetim Kurulu Başkanı Kuzu ise Ticaret ve Sanayi Odası olarak şehrin gelişmesi ve kalkınmasına yönelik belediye ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını kaydetti.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bakırhan, şehrin her mahallesine ayrım yapmadan, aynı hassasiyetle hizmet götüreceklerini söyledi.
STSO başkan vekilleri Nedim Kuzu ve F. Özgür Çalapkolu’nun da hazır bulunduğu ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x