Eğitim-sen Futbol Turnuvası Sona Erdi

28 Mayıs 2014 Çarşamba 16:56
Bu haber 80789 kez okundu

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Şırnak'ın Silopi ilçe temsilciliği tarafından 6.'sı düzenlenen geleneksel kardeşlik futbol turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu Atatürk İlkokulu öğretmenleri oldu.Eğitim-Sen Silopi...

Eğitim-sen Futbol Turnuvası Sona Erdi

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Şırnak'ın Silopi ilçe temsilciliği tarafından 6.'sı düzenlenen geleneksel kardeşlik futbol turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu Atatürk İlkokulu öğretmenleri oldu.
Eğitim-Sen Silopi temsilciliği tarafından 6.'sı düzenlenen geleneksel kardeşlik futbol turnuvası final maçı ile sona erdi. Final maçını, Silopi Eğitim-Sen temsilcisi Ercan Demirbaş, Silopi Belediye Eşbaşkanı Seyfettin Aydemir'in yanı sıra çok sayıda öğretmen ve öğrenci izledi. Ökten Spor Kompleksi'nde Atatürk İlkokulu ile Koç İlkokulu arasında oynanan final maçı, Soma'da maden faciasında yaşamlarını yitirenler için bir dakikalık saygı duruşu ile başladı. Oldukça çekişmeli geçen maçı Atatürk İlkokulu öğretmenleri uzatma dakikalarında attığı gol ile 2-1 kazandı.
Dereceye girenlere ödülleri Silopi Belediye Eş Başkanı Seyfettin Aydemir verdi. Şampiyon olan Atatürk İlkokulu daha sonra şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x