Metin Altınay bıraktı mı?
banner66

Metin Altınay bıraktı mı?

29 Eylül 2016 Perşembe 11:12
Bu haber 17986 kez okundu

Geçen sezonun son 5 haftasında takıma gelen ve yeni sezonda da Orduspor ile anlaşan Metin Altınay, yönetimle yaşadığı vedalaşmak için geleceği Orduspor Tesislerinde futbolcuların ve taraftarların gitmemesi için yoğun çaba harcaması beklenirken son sözü yine Altınay verecek.

Metin Altınay bıraktı mı?

Sponsor Reklamlar

Orduspor Teknik Direktörü Metin Altınay başarılı bir şekilde sürdürdüğü görevini bıraktığını belirtti. Maltepespor maçının ardından güven problemi yaşadığı yönetimle görüşeceğini tv programında dile getiren Altınay’ın, olumlu bir sonuç alamadığı görüşmenin ardından akşam saatlerinde vedalaşmak için son kez tesislere geleceği biliniyor.

Yönetimin verdiği sözleri yerine getiremediğinden dert yanan ve her fırsatta kendisinin de mahcup olduğunu dile getiren tecrübeli teknik adam, yaşanan sıkıntıların ardından kafasına koyduğu ayrılma planını gerçekleştirecek. Son kez geleceği Orduspor Tesislerinde futbolcuların ve taraftarların gitmemesi için yoğun çaba harcaması beklenirken son sözü yine Altınay verecek.
Orduspor yeni sezonda Metin Altınay’la birlikte ligde çıktığı 4 maçta 2 galibiyet ve 2 beraberlik alarak yoluna namağlup devam ediyordu.
OrduYorum/Samet Karadağ
Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder