Yusuf Yazıcı'dan Demir Ali'ye Büyük Destek !

12 Kasım 2020 Perşembe 11:04
Bu haber 4665 kez okundu

Fransa Lig 1 ekiplerinden Lille forması giyen Trabzonlu orta saha oyuncusu Yusuf Yazıcı, Nevzat Aydın'ın başlattığı kampanyaya verdiği destekle örnek oldu.

Yusuf Yazıcı'dan Demir Ali'ye Büyük Destek !

Sponsor Reklamlar

Ordu'da yaşayan Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası 1,5 yaşındaki Demir Ali Bayraktar için destekler büyümeye devam ediyor. Önce Ordu ardından diğer şehirler ve tüm Türkiye'nin kısa sürede sahip çıktığı Demir Ali Bayraktar için, geçen sezon Trabzonspor'dan Fransa ekibi Lille transfer olan Yusuf Yazıcı'nın forması da açık artırma ile satışa çıkarılmıştı.

Trabzonspor'dan Lille transfer olan Yusuf Yazıcı'nın ilk maçında giydiği formanın Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası 1,5 yaşındaki Demir Ali Bayraktar'ın tedavisine katkı için açık artırma ile satışa çıkarılması sonrası Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın forma için 30.000 TL teklifte bulundu ve yaptığı açıklamada ''Desteği biraz daha artırıp 30.000 TL’ye yuvarlayalım arkadaşlar. Yusuf’un forması ve Demir Ali için az bile.'' ifadelerini kullanmıştı.

Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın'ın forma için teklifi sonrası bordo mavili takımın eski yıldızı Yusuf Yazıcı teklifi artırarak 50.000 TL'ye yükseltti ve yaptığı açıklamada ''Biraz daha arttırıp 50.000 TL’ye yuvarlayalım. Demir Ali için bir katkı da bizden olsun.'' ifadelerine yer verdi. Yusuf Yazıcı ve Nevzat Aydın'a sosyal medya üzerinden kısa sürede yoğun tebrik ve teşekkür mesajları gitti.
Anahtar Kelimeler
banner64

Yorum Gönder

@name x