Hayrabolu Belediye Başkanı Altayoğlu, Alt Yapı Çalişmalarini İnceledi

29 Mayıs 2014 Perşembe 15:59
Bu haber 82379 kez okundu

Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde alt yapı yol yapım çalışmaları devam ediyor.İlçede devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarını yakından...

Hayrabolu Belediye Başkanı Altayoğlu, Alt Yapı Çalişmalarini İnceledi

Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde alt yapı yol yapım çalışmaları devam ediyor.
İlçede devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Çalışmalar son derece hızlı bir şekilde ilerlediğini dile getiren Başkan Altayoğlu, "İşlerin belirlenen süreden önce bitirilmesi için ekipler çaba sarf ediyorlar" dedi.
İlçenin Aydınevler Mahallesi TOKİ konutlarının yol çalışmalarına da devam edildiğini belirten Belediye Başkanı Altayoğlu, ilçede birçok noktada aynı anda gerçekleşen alt yapı çalışmaları nedeniyle ulaşımda aksaklıklar olduğunu, zaman zaman su kesintileri meydana geldiğini, ancak su arıza ekiplerin gece-gündüz kesintilere müdahalede bulunarak ilçeyi susuz bırakmamak için çalıştıklarını kaydederek, yaşanılan su kesintilerinden dolayı da sabır ve anlayış gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x