Özalp'ta Temizlik Kampanyası Başlatıldı

29 Mayıs 2014 Perşembe 14:23
Bu haber 79880 kez okundu

Van’ın Özalp İlçe Belediyesi tarafından 4 günlük çevre temizleme kampanyasının startını verdi.Özalp Belediyesi tarafından Atatürk Caddesi üzerinde "Temiz bir Özalp İçin el ele" sloganı ile kapsamlı temizlik kampanyasını n startını...

Özalp'ta Temizlik Kampanyası Başlatıldı

Van’ın Özalp İlçe Belediyesi tarafından 4 günlük çevre temizleme kampanyasının startını verdi.
Özalp Belediyesi tarafından Atatürk Caddesi üzerinde "Temiz bir Özalp İçin el ele" sloganı ile kapsamlı temizlik kampanyasını n startını verdi. 4 gün sürecek olan temizlik kampanyasına Özalp Belediye eş başkanları Handan Bağcı, Şerefettin Özalp, BDP Özalp ilçe yönetimi, belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı. "Yaşanır ve daha temiz bir Özalp için temizlik kampanyası başlattıklarını" Belirten Özalp belediye eş başkanı Şerefettin Özalp, "İlçemizi daha temiz tutmak ve çevre bilincini oluşturmak amacıyla kapsamlı bir çevre için dört günlük çevre temizlik kampanyası yapmaya karar verdik. İlçemizi daha da yaşanabilir bir hale getirmek için yapacağımız bu çevre temizliğini sık sık yapacaklarını" dedi.
Atatürk Caddesi’nde başlatılan temizlik kampanyası kapsamında toplanan çöpler poşetlere doldurularak araçlarla çöp toplama alanlarına taşındı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x