Vali Yardımcısı Ve Kozlu Kaymakamı Karakaya’dan Zgc’ye Ziyaret

29 Mayıs 2014 Perşembe 18:01
Bu haber 80117 kez okundu

Zonguldak Vali Yardımcısı ve Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya, Zonguldak Gazeteciler Cemiyetini (ZGC) ziyaret etti.Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık ve basın mensuplarıyla bir süre sohbet eden Karakaya, Zonguldak, ZGC, hakkında...

Vali Yardımcısı Ve Kozlu Kaymakamı Karakaya’dan Zgc’ye Ziyaret

Zonguldak Vali Yardımcısı ve Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya, Zonguldak Gazeteciler Cemiyetini (ZGC) ziyaret etti.
Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık ve basın mensuplarıyla bir süre sohbet eden Karakaya, Zonguldak, ZGC, hakkında ve yapılması planlanan ZGC Basın Sitesi hakkında bilgi aldı. Zonguldak’ın gelişmesi için basın mensuplarına ihtiyacı olduğunu dile getiren Karakaya, “Basınımızla birlikte yeni ilçe olan Kozlu'nun gelişimini beraber izleyeceğiz ve beraber daha güzel günlere gittiğimizi göreceğiz. Vatandaşlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız da olduğu gibi basın mensuplarımızdan da eksikliklerimize dair bilgileri dikkate alarak, kendimizi geliştirmeye çalışacağız. Yönetici körlüğüne düşmemeye gayret edeceğiz” dedi.
Daha sonra konuşan Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık ziyaretlerinden dolayı Zonguldak Vali Yardımcısı ve Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya’ya teşekkür etti. Başkan Akbıyık, basın mensuplarının da hem yeni ilçe olan Kozlu’nun gelişmesinde hem de kentin sorunları ve eksikleri giderme adına ellerinden geleni yapacaklarını bildirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x