Zonguldak Eml'nin Adı Değiştirilmeyecek

29 Mayıs 2014 Perşembe 18:06
Bu haber 81127 kez okundu

Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Aile Birliği ile ZOTEV Vakfı ortak açıklama yaparak, okulun adının değiştirilmesi ile ilgili gerekli duyarlılığı gösterenlere teşekkür ettiler.ZOTEV Vakfında düzenlenen basın toplantısında...

Zonguldak Eml'nin Adı Değiştirilmeyecek

Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Aile Birliği ile ZOTEV Vakfı ortak açıklama yaparak, okulun adının değiştirilmesi ile ilgili gerekli duyarlılığı gösterenlere teşekkür ettiler.
ZOTEV Vakfında düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Çelik, “Bilindiği üzere 24 Mayıs 2014 tarihinde Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin adının değiştirilmesi gündeme gelmiştir. Bu nedenle eski Belediye binası karşısında imza kampanyası düzenledik ve 28 Mayıs 2014 saat 13.00 de kampanyayı sonlandırdık. Okulumuzun Zonguldak ile yaşıt olması nedeniyle adının Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak kalması bizleri onurlandırmıştır. Bu sonlandırma kararımızı almada, başta Köksal Toptan’a, ilimizin Valisi Ali Kaban ve Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek’e gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca isim tartışması çıktığı günden beri duyarlılık göstererek imza kampanyasına katılan Zonguldak halkına, sivil toplum kuruluşlarına, vakıf ve okul aile birliği yöneticilerine, özellikle gündemi sıcak tutan basın emekçilerine çok teşekkür ederiz” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x