2023-2024 sezonuna şampiyonluk parolası ile başlayan ancak sezonun ilk yarısında üç teknik adam değiştiren Orduspor 1967 A.Ş.'de ikinci yarıda kesenin ağzı açıldı. Devre arası kamp çalışmalarını Antalya Belek'te yapan ve transferleri arka arkaya açıklayan Orduspor 1967 A.Ş.'de dört hazırlık maçının oynandığı Antalya Belek kampı sona ererken, takım 15 Ocak Pazartesi günü teknik direktör Sinan Yücer gözetiminde yeniden çalışmalara başlayacak.

sinan yücer-4

Orduspor 1967 A.Ş.'de özellikle ilk üç hazırlık maçında alınan sonuçların ardından yeni teknik direktör Sinan Yücer ile bir araya gelen yönetim, transfer konusunda kesenin ağzını açarken son transferler ise taraftarları da memnun etti. Orduspor 1967 A.Ş., şu ana kadar sezonun devre arasında kadrosuna 10 futbolcu kattı ve yönetimin teknik heyetle görüşeceği, en az iki transfer daha yapacağı öğrenildi.

Sinan yücer-3

TFF 3.Lig'de sezonun ikinci yarısını 20 Ocak'ta İstanbul deplasmanında Sultanbeyli Belediyespor karşısında açacak olan Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni transferlerden hangilerinin şans bulacağı merak ediliyor. Orduspor 1967 A.Ş.'de yönetimin takıma verdiği isim 15 Ocak Pazartesi günü sona erecek ve takım Karşıyaka Tesisleri Çim Sahada maç haftası hazırlıklarına başlayacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ