Ordu'da geleneksel olarak yaz aylarının başlangıcında yapılan Futbol Turnuvaları tün hızıyla sürüyor. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından düzenlenen olan Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası ve Kotyora Aile Hekimliği Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği tarafından düzenlenen Sağlık Turnuvası'na 112 Acil Sağlık damga vuruyor.

İki farklı turnuvada da yer alan 112 Acil Sağlık, Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası'nda B Grubu'nda yer alıyor. Altınordu Belediyesi, Çamsan A.Ş., Tarım Kırsal Kalkınma, Altınordu Müftülük,  Ordu Kadastro ve Ordu Power FK ile aynı grupta yer alan 112 Acil Sağlık, şu ana kadar sahaya çıktığı dört maçı da kazanarak ligde zirvede yer aldı.


112 Acil Sağlık, aynı anda mücadele ettiği Sağlık Turnuvası'nda ise D Grubu'nda Ordu Devlet Hastanesi 1903, EAH ve Gürgentepe Devlet Hastanesi ile mücadele ediyor. Şu ana kadar iki maça çıkan 112 Acil Sağlık, bu maçlarını da kazanarak bu turnuvada da zirvede yer alıyor.

Editör: Samet Karadağ