2 Nisan Bim Kataloğu 2024 yayınlandı! Bim tuvalet kağıdı indirimli fiyatı ne kadar? işte detaylar…

2 Nisan Bim Kataloğu 2024 Yayınlandı!

2 Nisan 2024 aktüel kataloğu ile Bim çeşitli ürünlerde indirimler sunarken gıda, teknoloji, ev eşyası, giyim gibi birçok aktüel ürünü de mağazalarında sunuyor. Kişisel bakım ürünlerinden temizliğe kadar birçok çeşidin olduğu 2 Nisan aktüel kataloğunda eni ürünler de yer alıyor.

2 Nisan Katalog 3

Öne çıkan ürünler arasında dana kangal sucuk, Tadıbu kakaolu fındık ezmesi, Finish bulaşık makinesi kapsülü, Rinso toz deterjan limon karbonat ve Airwick oda kokusu bulunuyor. Katalogda ayrıca Comfort ip askı atlet, soket çorap, erkek boxer gibi ürünlerin yanı sıra şeffaf kelebek toka, Barbie makyaj çantası, Komili ıslak mendil, Kotex günlük hijyenik ped, Flormar maskara, Colgate diş macunu gibi ürünler de yer alıyor.

2 Nisan Bim Kataloğu 2024 yoğurt, kefir, peynir gibi günlük gıda ürünleri de yer alırken deodorant, şampuan, diş fırçası, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, buzdolabı poşeti gibi ürünler de bulunuyor.

Bim Tuvalet Kağıdı İndirimli Fiyatı Ne Kadar?

2 Nisan 2024 tarihi itibarıyla Bim'de indirimli tuvalet kağıdı fiyatları şu şekilde:

2 Nisan Katalog

Blume 2 Katlı 32'li Tuvalet Kağıdı: 164,50 TL

Blume 2 Katlı 1 KG Mega Kağıdı Havlu: 74,90 TL

Solo 2 Katlı 16'lı Kağıt Havlu Bambu: 119,00 TL

Bu aktüel ürünlerin dışında Bim'de farklı markalarda ve kalınlıklarda tuvalet kağıdı ve havlu kağıt da bulunuyor. Fiyatlar markaya, kat ve rulo sayısına göre değişiklik gösterebilir.

En güncel fiyatlar için en yakın Bim şubesine danışabilirsiniz.

BİM 29 Mart aktüel katalogda bahçe malzemeleri! Solar led, sensörlü aydınlatma ve bahçe koltukları BİM 29 Mart aktüel katalogda bahçe malzemeleri! Solar led, sensörlü aydınlatma ve bahçe koltukları

Editör: Merve Tepecik