Tokat’ta düzenlenen Genç Kızlar Voleybol yarı final müsabakalarının ilk gününde Kayseri Voleybolspor’u 3-2 mağlup ederek şampiyonaya galibiyetle başlayan 52 Çamlıkspor, ikinci gününde Sivas İl Özel İdarespor’u 3-0 yenmişti. Ordu ekibi yarı final serisinin son gününde Samsun Çarşambaspor’u 25-16, 25-18 ve 25-17’lik setlerle 3-0 mağlup ederek grup şampiyonu olmuştu. 52 Çamlıkspor Genç Kızlar Voleybol Takımı, Başkent'te Final maçlarında parkeye çıkacak.

52 Çamlıkspor, 24-29 Mayıs tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazanırken Ordu ekibinin rakipleri belli oldu. Ozan Aktaç'ın öğrencileri 24-29 Mayıs tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan maçlarda Tekirdağ Çorlu Belediyespor, Antalya 07 Mega Spor ve Gaziantep Merinos Gençlik'e rakip olacak. Tekirdağ Çorlu Belediyespor Zonguldak Grubu, Antalya 07 Mega Spor Burdur Grubu ve Gaziantep Merinos Gençlik Diyarbakır Grubu'nu lider tamamlamıştı.

Tokat’ta düzenlenen Türkiye Şampiyonası Genç Kızlar Voleybol Yarı Final maçları lider olan 52 Çamlıkspor, Tokat Grup etabında ise Kayseri Voleybolspor, Sivas İl Özel İdarespor ve Samsun Çarşambaspor' geçmeyi başarmıştı.
 

Editör: Samet Karadağ