Voleybol denildiğinde Ordu'da akla gelen ilk kulüplerin başında gelen 52 Çamlıkspor, yeni sezonda 2.Lig'de yer almayacak. Uzun süredir Ordu'yu 2.Lig'de temsil eden ve özellikle Kadın Voleybol Takımı olarak bir dönem hedefe giden takım olarak dikkat çeken 52 Çamlıkspor, yeni sezonda A takım faaliyetleri yapmayacak. 52 Çamlıkspor'da özellikle mali yükümlülüklerin üst seviveye çıkması ile birlikte takım yarışmacı kimlik yerine yetiştirici bir kimlikle parkede yer alacak.

çamlıkspor

52 Çamlıkspor olarak yeni sezondan itibaren A takım faaliyetlerinin olmayacağı öğrenilirken detaylı açıklamanın ise 52 Çamlıkspor kulübü tarafından yakın zamanda yapılması bekleniyor. Bu süreçte geçen sezon A takım bünyesinde genç oyuncularla devam eden 52 Çamlıkspor'da yaş kontenjanını dolduran isimlerle de yolların ayrılması bekleniyor. 52 Çamlıkspor'da A takım konusunda çalışma yapılmayacak olması ise Ordu'yu Voleybol 2.Ligi'nde temsil eden takım sayısını yeni sezonda azaltacak.


Ordu voleybolunda önemli bir mihenk taşı olan 52 Çamlıkspor, yeni sezondan itibaren sadece Genç-Yıldız-Küçük Midi ve Mini Takımları ile faaliyetlerini sürdürecek.

Editör: Samet Karadağ