Kulüp tarihinde iki sezondur 3.Lig Play-Off Finali'nde kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde ufak çaplı bir başkan krizi yaşamıştı. Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da finalde kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde kaybedilen maçın ardından başkan Şükrü Bodur görevine devam etmeyeceğini açıklamıştı. Bu kararından kısa sürece vazgeçen Şükrü Bodur'un, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Olağan Genel Kurulu'nda tek aday olması bekleniyor.


Ordu’da yeni sezon öncesinde Olağan Genel Kurul yapacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kongre gününde kongre yapılmamıştı. Üç sezondur Play-Off oynayan ve bu süreçte Play-Off'ların gediklisi olan ancak 2022-2023 sezonunda Belediye Derincespor'a geçen sezon ise Çimentaş Elazığspor'a finalde kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 13 Haziran'da yapılması beklenen kongre ertelenmişti


52 Orduspor Futbol Kulübü kongresi 22 Haziran’da aynı yerde çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak. Olağan Genel Kurul’a Şükrü Bodur tek aday olarak girecek. Bu kongrenin ardından ise yeni sezon çalışmaları hız kazanacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü şu ana kadar teknik direktör olarak Cahit Erçevik ile anlaştığını açıklamıştı.

Editör: Samet Karadağ