2023-2024 sezonunda şampiyon hedefi ile başladığı sezonda Play-Off potasında ligi tamamlayan ve 1.Tur'da İnegöl Kafkas Spor Kulübü, 2.Tur'da ise Ayvalıkgücü Belediyespor'u eleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü 3.Tur'da Aliağa Futbol A.Ş. ile eşleşti. Grup finali olan mücadele öncesinde ilk karşılaşma Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak. Çift maçlı sistemle oynanacak olan ve kazanacak olan takımın 2.Grup'tan gelecek olan takımla tek maçlı final oynayacağı Play-Off maçı öncesinde, 52 Orduspor Futbol Kulübü yönetimi biletleri satın alarak taraftarlara ücretsiz dağıtmaya başladı.

52 Orduspor Futbol Kulübü, hem İnegöl Kafkas Spor Kulübü hem de Ayvalıkgücü Belediyespor ile Ordu'da oynanan maçlarda olduğu gibi bu maçta da biletleri ücretsiz yaparken yaptığı açıklamada ''52 Orduspor Futbol Kulübü Yönetim kurulu olarak 15 Mayıs Çarşamba Saat 20:00’da Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak Aliağa FK müsabakası biletleri tarafımızdan satın alınmıştır. Biletler, 11 Mayıs saat 15:00‘den itibaren kale arkaları, 13 Mayıs Pazartesi günü saat 13:00 den itibaren diğer tribünler ücretsiziz olarak temin edilebilir. Ayrıca, taraftarlarımız maç günü stadyum gişelerinden ücretsiz bilet temin edebilirler. Hüner Pastanesi Önü, Yeni Mahalle Şaşmazla Önü, Modi Turizm, Köksal Petrol, Mavi, Hummel

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Aliağa Futbol A.Ş. arasındaki Play-Off 3.Tur ilk maçı 15 Mayıs Çarşamba günü Ordu'da, ikinci maçı ise 20 Mayıs Pazartesi günü İzmir'de oynanacak.