2023-2024 sezonu öncesinde yaptığı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da Şükrü Bodur'un yeniden kulüp başkanlık görevini tazelediği 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yönetimde yapılan değişikliklerden birisi altyapıya da yansımıştı. Yeni sezonda Bölgesel Gelişim Ligi'ne takım çıkarmayan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde altyapı takımları Ordu yerel liglerde mücadele edecek ve altyapıdan sorumlu teknik adam tecrübeli isim Şükrü Bekiroğlu olacak.

Orduspor altyapısından yetişerek UEFA Kupası maçlarında sahada yer alan ve teknik direktörlük kariyerinde Profesyonel Lig ile Bölgesel Amatör Lig tecrübesi olan Şükrü Bekiroğlu, 2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de çalıştırdığı Orduspor 1967 A.Ş.’yi şampiyon yaparak Bölgesel Amatör Lig’e çıkarmıştı. Bekiroğlu, geçen sezon ise Ordu 1.Amatör Lig'de Gülyalı Turnasuyuspor'u çalıştırmış ve Play-Off Yarı Final maçıyla sezonu tamamlamıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde ilerleyen günlerde Şükrü Bekiroğlu'nun altyapı sorumluluk görevinin resmi olarak açıklanması beklenirken, ayrıca altyapı için antrenör ekibinin de yenileceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER