Sezonun devre arasında kamp tercihi konusunda Ordu'da kalma konusunda mutabık olan ve Ordu'da hem Fatsa Belediyespor hem de Amberçay Eynesil Belediyespor ile hazırlık maçları yaparak arayı değerlendiren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Malatya Arguvan Belediyespor maçına odaklandı. Sezona Yavuz İncedal ile başladıktan sonra Aliağa Futbol Kulübü mağlubiyetinin ardından göreve getirilen Ahmet Yıldırım ile yoluna devam eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, gözler hafta sonu oynanacak olan Malatya Arguvan Belediyespor maçına çevrildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü Fatsa Belediyespor

52 Orduspor Futbol Kulübü bu sezonun açılış maçında deplasmanda karşı karşıya geldiği rakibi ile kulüp tarihindeki ilk maçında 0-0 berabere kalırken, Ordu ekibi tarihinde Malatya Arguvan Belediyespor'u yenmek istiyor. Kadrosunu değiştiren ve devre arasında gönderdiği oyuncularla birlikte kadroya takviyeler yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde birçok yeni transferin Malatya Arguvan Belediyespor maçında ilk 11'de sahada olması bekleniyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde İzin Sona Erdi

Hazırlık maçında Amberçay Eynesil Belediyespor maçını 4-2 kazandıktan sonra izne çıkan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde takıma verilen izin sona erdi ve 52 Orduspor Futbol Kulübü, Malatya Arguvan Belediyespor maç haftasına girdi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ