Ordu'yu TFF 3.Lig'de temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezon yavaş yavaş şekilleniyor. Teknik Direktör konusunu geçen sezon finali kaybetmesine rağmen oynattığı oyunla alkış alan Cahit Erçevik ile çözen 52 Orduspor Futbol Kulübü, iç transferde bazı isimlerle ek sıkıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde 22 Haziran'da yapılacak olan Genel Kurul sonrasında transfer çalışmaları başlayacak ve bu süreçte sezon çalışmaları da Bolu da yapılacak.

Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'un göreve gelmesinden sonra sezon başı kamp yeri olarak Bolu'yu tercih eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon çalışmalarını da Bolu da yapacak. Ordu'da sezonu açması beklenen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün bir sürpriz yapıp sezonu Bolu'da açabileceği de konuşulurken, Bolu Koru Otel kamp yeri olarak belirlendi. Teknik Direktör Cahit Erçevik'in de onay verdiği Bolu kampında takımın hazırlık maçları da oynayacağı öğrenilirken kamp ve hazırlık maçları programının daha sonra açıklanacağı öğrenildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün yeni sezondaki rakipleri ise Alanya Kestelspor, Aliağa Futbol A.Ş., Ayvalıkgücü Belediyespor, Bayburt Özel İdarespor, Bursa Yıldırım, Çorlu Spor 1947, Efeler 09 Futbol Spor Kulübü, Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü, Karabük İdman Yurdu, Karatay Termal 1922 Konyaspor , Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü, Osmaniyespor Futbol Kulübü, Pazarspor, Viranşehir Belediyespor ve Yozgat Belediyesi Bozokspor oldu.
 

Editör: Samet Karadağ