2022-2023 sezonunu Play-Off Final maçı oynayarak sezonu tamamlayan ve 2.Lig biletini alamayan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezon öncesinde mini bir başkan krizi yaşanmıştı. Final maçından sonra görevini bıraktığını açıklayan Şükrü Bodur, Olağanüstü Genel Kurul kararı alırken yapılan Genel Kurul'da yine başkan oldu ve takımın yeni sezondaki hedefini 2.Lig olarak belirledi.

52 orduspor futbol kulübü-10

Bolu'da Üç Hazırlık Maçı Oynadı

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezon öncesinde takımı Yavuz İncedal çalıştırırken, Başkan Şükrü Bodur'un güvendiği isim olan İncedal ile yeni sezon çalışmaları başladı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde ilk etap çalışmaları Ordu'da başlarken daha sonra hazırlık maçları için Bolu'da 2.Etap kamp çalışmaları yapıldı. Ordu ekibi burada oynadığı üç hazırlık maçını da kaybetti.

ankaraspor hazırlık

Kampın ilk hazırlık maçı 3.Lig ekibi Silifke Belediyespor ile oynanırken, 52 Orduspor Futbol Kulübü bu maçtan penaltıdan yediği golle 1-0 mağlup ayrıldı. 52 Orduspor Futbol Kulübü, geçen sezon 2.Lige veda eden TPAO Batman Petrolspor ile oynadığı ikinci hazırlık maçından 3-2 galip ayrılırken, son hazırlık maçında ise 2.Lig ekibi Ankaraspor'a 1-0 kaybederek kampta üçte sıfır yaptı.