2024-2025 sezonunda dış transfer konusunda arka arkaya hamleler yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Emre Gemici, Bilal Gülden ve Uğur Ayhan'dan sonra bir transfer daha yaptı. 52 Orduspor Futbol Kulübü,  geçen sezon Kepez Spor Futbol A.Ş. ile şampiyonluk yaşayan Emre Gemici ve Bilal Gülden'in takım arkadaşı olan ve 2.Lige yükselen takımın önemli bir parçası olan Faruk Öcal'ı transfer ettiğini açıkladı. Faruk Öcal, yeni sezon öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne resmi imzasını attı.

52 Orduspor Futbol Kulübü Kepez'den Stoper de Alıyor 52 Orduspor Futbol Kulübü Kepez'den Stoper de Alıyor


Geçen sezon başında transfer olduğu Kepez Spor Futbol A.Ş. ile sezon genelinde oynadığı maçlarda savunmanın adeta sigortası olan Faruk Öcal, ligde 26 maça çıkarken 2 kez de gol atma sevinci yaşadı. Bir dönem Beşiktaş'ın altyapısında forma giyen 1993 doğumlu stoper Faruk Öcal, kariyerinde şu ana kadar farklı takımlarda 2.Lig'de 167, 3.Lig'de 52 ve Bölgesel Amatör Lig'de 48 maça çıkarken 2015-2016 sezonunda Kastamonuspor'da 3.Lig'de, 2017-2018 sezonunda da Hatayspor forması ile 2.Lig'de şampiyonluk sevinci yaşadı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Faruk Öcal transferini tamamlaması halinde 31 yaşındaki transfer Emre Gemici ve Bilal Gülden ile farklı bir takımda yine takım arkadaşlığı yapacak. 

52 Orduspor Futbol Kulübü dış transferde  Emre Gemici, Bilal Gülden ve Uğur Ayhan'dan sonra Faruk Öcal'ı kadrosuna katarken şampiyonluk hedefi doğrultusunda önemli hamleler yapmaya devam ediyor.
 

Editör: Samet Karadağ