2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off maçları devam ederken 1.Tur maçlarının ardından gözler çift maçlı eleme sistemi şeklinde oynanacak olan 2.Tur mücadelelerine çevrildi. 1.Tur maçında İnegöl Kafkas Spor Kulübü karşısında Yeni Ordu Stadyumu'nda penaltı atışları sonrasında tur atlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2.Tur maçında Ayvalıkgücü Belediyespor ile eşleşmişti. 2 Orduspor Futbol Kulübü ile Ayvalıkgücü Belediyespor karşılaşması TFF Youtube kanalından canlı olarak ekranlara gelecek.


Türkiye Futbol Federasyonu'nun sezonun son bölümlerinde canlı yayın konusunda Youtube üzerinden yayın konusunda futbolseverlere önemli bir hizmet vermeye başlarken, lig maçlarının ardından Play-Off maçları da canlı olarak ekranlara geliyor. Yeni Ordu Stadyumu'nda maça gelen vatandaşlar özellikle internete ulaşma konusunda büyük sıkıntılar yaşarken bu sıkıntılar 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün İnegöl Kafkas Spor Kulübü maçı yayına da yansımış ve birçok kez yayında sıkıntılar yaşanmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Ayvalıkgücü Belediyespor karşılaşması TFF Youtube kanalından canlı olarak ekranlara gelecek. İşte diğer canlı yayınlanacak maçlar 

6 Mayıs 2024 16:00    BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KUŞADASISPOR
6 Mayıs 2024 16:00    TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
6 Mayıs 2024 20:00    ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ