TFF 3. Lig Play-Off 1. Tur karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları belirlendi. Yeni Ordu Stadyumu'nda bu akşam oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile İnegöl Kafkas Spor Kulübü maçını yönetecek olan hakemler de belirlendi. Bu sezon genelinde Trendyol 1.Lig'de kritik maçlar yöneten Tekirdağ Bölgesi A Klasman Hakemi olan Mehmet Ali Özer, Yeni Ordu Stadyumu'ndaki tek maçlı mücadeleyi yönetecek isim olacak.

Trendyol 1.Lig'de bu sezon 11 maçta düdük çalan Mehmet Ali Özer'in görev aldığı ilk yedi müsabakada ev sahibi takımlar kazanamazken, tecrübeli hakemin bu sezon yönettiği müsabakalar arasında en son yönettiği mücadele 14 Nisan'da Tuzlaspor ile Göztepe arasındaki maç olmuştu. A Klasman Hakemi Mehmet Ali Özer, Tuzlaspor ile Göztepe maçının ardından profesyonel liglerde herhangi bir maçta görev almamıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü ile İnegöl Kafkas Spor Kulübü maçında görev alan orta hakem Mehmet Ali Özer'in yardımcıları Oğuz Kağan Çalışır, Arif Dilmeç ve Fevzi Erdem Akbaş oldu.