2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play-Off 3.Tur mücadelesine çıkacak olan ve İzmir'de oynayacağı Aliağa Futbol A.Ş. maçının hazırlıklarını tamamlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde kritik maç öncesinde kulübün sosyal medya hesabından paylaşım yapmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü, geçtiğimiz günlerde Olağanüstü Seçimli Genel Kurula giderek başkanını değiştiren Bitexen Giresunspor'a tebrik mesajı yayımlanırken bu paylaşım tepkilerin ardından silindi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün sosyal medya hesabında yer alan görselde “Kardeş kulübümüz Giresunspor’da gerçekleştirilen olağanüstü kongre sonucunda başkan seçilen Emin Ertuğral’ı tebrik eder başarılar dileriz.” ifadeleri yer almıştı. Yaklaşık iki saat süren bu görsele tepkiler gelirken, Ordu ekibi ise bu görseli kaldırdı.

Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü '‘Kardeş kulübümüz Giresunspor' ile başlayan görselin silinmesinin ardından ''Bu aşk başka bambaşka'' paylaşımı ile Yeni Ordu Stadyumu'nda son oynanan Aliağa Futbol A.Ş. maçında taraftar enstantaneleri paylaşıldı.
 

Editör: Samet Karadağ