Devre arası transfer çalışmaları kapsamında kadrosunu güçlendiren ve sezonun ikinci yarısının ilk maçında Malatya Arguvan Spor Kulübü'nü 1-0 yenen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde izin sona erdi. Pazar günü Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanan maçta Malatya Arguvan Spor Kulübü'nü Kadir Ari'nin müthiş golüyle yenen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bir günlük izin sona erdi ve takım Salı günü yeniden toplanarak Tarsus İdman Yurdu maçı hazırlıklarına başladı.

52 orduspor futboll kulübü

Ordu'nun Gülyalı İlçesi'nde yer alan tesislerde Salı akşamı antrenmanlarını yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Cuma gününe kadar hazırlıkları devam edecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde teknik direktör Ahmet Yıldırım, takımla antrenman öncesinde yaptığı görüşmede Malatya Arguvan Spor Kulübü maçının geride kaldığını ve bu süreçte artık Tarsus İdman Yurdu maçına odaklanması gerektiğini belirtti. Ordu ekibinde teknik direktör Yıldırım'ın geçen maçın ilk 11'ine göre bazı değişiklikler yapabileceği de öğrenildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü İlk Maçı 3-0 Kazanmıştı

52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ilk yarısında Ordu'da 3-0 yendiği Tarsus İdman Yurdu ile Mersin'de oynayacağı maçın Ordu'daki hazırlıklarını Cuma günü noktalayacak ve deplasman yolculuğuna başlayacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ