Geçen sezon TFF 3.Lig'de Play-Off finali oynayan ve bu sezon kadrosuna yaptığı takviyeler ile birlikte gözünü şampiyonluğa diken 52 Orduspor Futbol Kulübü, şampiyonluğu haftalar öncesinde kaçırmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü, ligde kalan haftalar öncesinde hedefini üçüncülük olarak belirlerken bu hafta bu sıradan da geriledi. 3.Lig 1.Grup'ta mücadele eden ve ligin 28.haftasnın BAY geçen takımı olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, haftayı puan almadan geçirdi ancak Play-Off oynamayı garantiledi.

52 Orduspor Futbol Kulübü Antrenman11


3.Lig 1.Grup'ta 28.hafta öncesinde 45 puanla 3.sırada yer alan 52 Orduspor Futbol Kulübü 37 puanı olan ve ligin 7.sırasında yer alan Mardin 1969 Spor'un puan kaybını beklerken bu beklenti gerçekleşti. Mardin 1969 Spor kendi sahasında konuk ettiği Kepez Spor Futbol A.Ş.'ye 1-0 kaybetti ve matematiksel olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü Play-Off potası içerisinde bıraktı. 52 Orduspor Futbol Kulübü bu hafta oynanan maçların ardından dördüncü sıraya gerilerken kalan iki maçın skoruna göre ligi 3 ya da 6.sırada tamamlayacak.

52 Orduspor Futbol Kulübü Antrenmannn

52 Orduspor Futbol Kulübü ligde önümüzdeki hafta Ordu'da Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü ile oynayacak ve daha sonra Artvin Hopaspor deplasmanına giderek Play-Off maçları öncesinde grup maçlarını burada tamamlayacak.