TFF 3.Lig'de yedi sezondur mücadele eden ve son üç sezonda Play-Off oynayıp son iki sezondur Play-Off Finali'nde kaybeden taraf olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon planlamasına başlayacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde kulüpten yapılan açıklamada takımın ilk hazırlık sürecinin Ordu'daki Gülyalı Tesisleri'nde başlayacağı açıklandı. 22 Temmuz'da Ordu'da toplanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Ordu'da iki hazırlık maçı yapılacağı belirtildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü Antrenmannn

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da ikinci etap kamp programı çerçevesinde Bolu'ya gidecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Bolu kampı öncesinde Ordu'da iki hazırlık maçı oynayacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü, daha sonra ise 12 Ağustos 2024 tarihinde Bolu Koru Otelde 2.etap kamp çalışmamız başlayacak. Ordu'yu Fatsa Belediyespor ve Orduspor 1967 A.Ş. ile birlikte 3.Lig'de temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Bolu kampında da üç ya da dört hazırlık maçı yapacak.

52 Orduspor Futbol Kulübü Fatsa Belediyespor

52 Orduspor Futbol Kulübü, 2024-2025 sezonunda şu ana kadar dış transferde 8 futbolcu transferini açıklarken iç transferde ise iç transferde ise 14 futbolcu ile anlaştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde geçen sezon yer alan kadrodan 14 futbolcu yeni sezonda kadroda yer almayacak.

Editör: Samet Karadağ